Domy z drewna
604 231 835

Strona Główna / O firmie

O firmie

Firma Dompol od ponad dwudziestu lat intensywnie działa w branży budownictwa drewnianego. Duże doświadczenie i wiedza w tym zakresie sprawiły, że jako producent domów z drewna możemy poszczycić się licznymi realizacjami nie tylko w Polsce, ale również w takich krajach, jak: Niemcy, Francja, Anglia, Czechy, Dania, Hiszpania, Włochy, a także na wyspach Kreta i Korsyka. Nasze domy mieszkalne z drewna zdobyły uznanie inwestorów, którzy docenili naszą firmę za innowacyjność i precyzję w realizacji każdego projektu.

W ofercie posiadamy szkieletowe domy mieszkalne z drewna, altanki ogrodowe, domki gospodarcze, domy z bali, wiaty, psie budy, czy sławojki. Naszą specjalnością są natomiast domy letniskowe z drewna oraz ośrodki wypoczynkowe.

W budowie domów letniskowych z drewna kierujemy się przede wszystkim ich funkcjonalnością. Wiemy, że dla naszych Klientów domek wypoczynkowy stanowi odskocznię od codziennego życia, dlatego zależy nam na tym, aby był on szczególnie komfortowy. Starannie zbudowany dom letniskowy z drewna będzie miejscem, w którym oderwiesz się od problemów i w pełni dostrzeżesz piękno otaczającej natury.

Szczególną popularność zyskują obecnie szkieletowe domy mieszkalne. Wykonane z najwyższej jakości drewna będą schronieniem dla Ciebie i Twojej rodziny przez długie lata. Wspaniałe budowle, które tworzymy zachwycają piękną formą, nienagannym wykończeniem oraz funkcjonalnym układem. Będąc rzetelnym producentem domów z drewna dbamy również o ocieplenie naszych domów mieszkalnych z drewna. W przytulnym wnętrzu poczujesz niepowtarzalną atmosferę i ciepło domowego ogniska.

Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań każdego Klienta. W ten sposób powstają między innymi niepowtarzalne altanki ogrodowe. Ich nietuzinkowość kryje się w pięknej formie, atrakcyjnych zdobieniach i ustawnym kształcie. Z powodzeniem zmieszczą się w nich ławki oraz stolik, które pozwolą na chwile relaksu w zaciszu własnego ogrodu. Umożliwiamy również wybór koloru drewna, jaki będzie posiadała wymarzona altanka ogrodowa.

Oferta, jaką kierujemy do naszych Klientów obejmuje również domki gospodarcze. Stanowią one rozwiązanie pozwalające na uporządkowanie i przechowanie sprzętu ogrodowego, mebli ogrodowych, jak również rowerów, kosiarki, czy innych urządzeń. Powierzchnię domków gospodarczych ustalamy indywidualnie z inwestorem.

W naszych projektach zawsze stosujemy najnowsze dostępne technologie oraz wysokiej jakości materiały. Doświadczenie i wiedza zdobyte przez lata to gwarancja, że nasze realizacje wykonujemy na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!

powrót
strzałka do góry